Kehribar Kolyelerin Şifasıyla İlgili Faydalı Bilgiler

Kehribar Kolyelerin Şifasıyla İlgili Faydalı Bilgiler

Kehribar Kolyeler Baltık Kehribar Taşı’nın şifalarından yararlanmak için yüzyıllardır alternatif tıpta kullanılmıştır. Günümüzde insanlar doğal yöntemlerle uygulanan alternatif tıptan sağlıkları için faydalanarak destek almaktadır. Kehribar taşı alternatif tıpta dünyanın birçok ülkesinde özellikle Avrupa’da iyileştirme gücüne inanılması nedeniyle eski zamanlardan beri ve günümüzde de kullanılmaktadır.

Bilimsel araştırmalar Baltık Kehribar Kolyelerin ve Baltık Kehribar Taşı’nın iyileşmeye ve ağrıların azalmasına destek olduğunu göstermektedir. Özellikle Kehribar Bebek Diş Kolyeleri Avrupa’da yararı olduğuna inanıldığı için tercih edilmektedir.

Kehribar Kolyeler sadece Bebekler için mi kullanılmaktadır?

Çocuklar ve Yetişkinler için de faydaları bulunan baltık kehribar kolyeler ağrıların azalmasına yardımcı olmak, rahatlama, yorgunluğun azalması, ortamdaki olumsuz havayı yok ederek negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirmek ve özellikle yetişkinlerde migren için tercih edilmektedir.

Kehribar Taşında bulunan Süksinik Asit en yüksek oranda Baltık Bölgesindeki Kehribar Taşlarında bulunmaktadır. Baltık kehribar taşı, tamamen doğal olan limonda da bulunan içerisindeki süksinik asit sayesinde iyileştirme ve anti-inflamasyon amacıyla alternatif tıpta kullanılmaktadır. Bu nedenle özellikle diş kolyelerinde Baltık Kehribar Taşı tercih edilmelidir. Kehribar Taşının etkisini gösterebilmesi için tenle temas etmesi gerekmektedir.

Baltık Kehribar Kolyeleri Nasıl Seçmeliyim?

Kehribar Sepeti’nde ürünlerimizin hepsi %100 Gerçek Doğal Baltık Kehribar taşından olup A+ kalitede ve sertifikalıdır. Laboratuvar analizi ile Kehribar Taşların gerçekliği onaylanmıştır. Menşei Litvanya’dır.

Özellikle annelerimizin ürünlerimizle ilgili deneyimlerini hem kehribarsepeti.com hem de instagram sayfamızda paylaşmaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 5 =