Kehribar Kolye Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kehribar Kolye Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kehribar Kolyelerle ilgili dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Kehribar kolye faydaları, rahatlığı ve zarifliğinde en doğru seçimi yapmak için bilinmesi gereken birkaç konu bulunuyor. Kehribar Kolye seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli birkaç noktayı sizlere özetlemek isteriz.

<h2>Öncelikle Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?</h2>

1. Kehribar Kolye faydaları baltık kehribar taşından gelmektedir. Bu nedenle ürünlerin %100 Gerçek Doğal Damla Baltık Kehribar taşından olması gerekmektedir. Ürünlerin gerçek olduğu tedarikçi tarafından sertifikalanmalıdır.

2. Kehribar kolye ve kehribar bilekliklerin arkasında açılmasını ve kapanmasını sağlayan civata bulunması gerekmektedir. Civataların kalitesi ürünlerin sağlamlığı açısından önem taşımaktadır.

3. Kehribar taşlarında rahatsız edecek keskin kenarlar kesinlikle bulunmamalıdır. Keskin kenarlar kullanırken rahatsızlık verecektir.

4.Güvenlik için kehribar kolye ve kehribar bilekliklerin kopmaya karşı dirençli olması gerekmektedir. Ayrıca kehribar kolye ve kehribar bileklikler, her bir kehribar taşından sonra bir düğüm atılarak kopma durumunda dağılma riski azaltılmış olmalıdır.

5.Kolye ya da bilekliklerdeki kehribarlar chip yani kırık taşlardan kesinlikle olmaması gerekmektedir. Yuvarlak ya da yassı taşlardan olması gerekir. Chip olarak geçen kırık taşlar keskin kenarlıdır. Çizme ya da batma riski bulunur.

Kehribar Kolye Seçimi

En Faydalı Kehribar Kolyeyi Nasıl Seçilmelidir?

Kehribar Sepeti’nde tüm ürünlerde A+ kalitede %100 Gerçek Doğal Baltık kehribarı kullanılmaktadır. Ürünlerimizin hepsinde yuvarlak ya da yassı taş kullanılmaktadır. Chip (kırık) taşlı kehribar taşı kullanılmamaktadır. Kehribar Kolye ve Kehribar Bilekliklerimizin hepsine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Daha önce paylaştığımız Kehribar Kolye Renklerinin Anlamı Nedir yazımızdan kehribar kolyelerin renkleriyle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kehribar Kolye ve Kehribar Bilekliklerimizi incelemek ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen + ten =