Kehribar Kolyelerin Hazırlanması ve Kullanımı

Kehribar Kolyelerin Hazırlanması ve Kullanımı

Kehribar Kolyelerimizin hepsi %100 Gerçek Doğal Damla Baltık kehribar taşından olup ilk aşamada üretici tarafından testlerden geçirilir ve sertifikalanır. Yerinde yaptığımız testlerden sonra ürünler ithalat yapılarak Türkiye’ye getirilir. Gümrükte gerekli kontroller tamamlandıktan sonra Türkiye’ye giriş yapar. Sonrasında Kuyumcular Odasında bulunan Türkiye Gemoloji Laboratuvarında yapılan testlerle tekrar analiz edilen kehribar kolyeler, GLT onayından sonra satışa çıkartılır.
Kehribar kolyeler ve kehribar bileklik ürünlerimizde kullandığımız kehribar taşı, çam ağacının reçinesinin fosilleşmesi ile milyonlarca yıl sonucunda oluşmaktadır. Kehribar taşındaki renkler bu süreye ve dış kaynakların etkisine bağlı olarak değişir. Baltık Kehribar Kolye ürünlerinin asıl etkisi tamamen doğal olan limonda da bulunan Süksinik Asit’ten gelmektedir. Bu nedenle kehribar taşının özellikleri renge göre değişmemektedir. Estetik olarak hoşa giden ürün seçimi yapılabilir.

Kehribar Kolye’yi nasıl kullanmalıyım?

Kehribar Kolyeyi ve Kehribar Bilekliği size ulaştıktan sonra akan suda bir dakika kadar yıkamanız ilk kullanım için yeterli olacaktır. Kehribar Kolyeleri 15 günde bir akan su altında tutmanız hem hijyen hem de ürünlerin ömrü için doğru süredir. Ürünlerimizin etkili olması için ten ile temas etmesine mutlaka özen gösteriniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − eight =