Kehribar Kolyelerin Hazırlanması ve Kullanımı

Kehribar Kolyelerin Hazırlanması ve Kullanımı

Kehribar kolyeler %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için satışa çıkarılmadan önce kalite kontrol ve laboratuvar analizleri gibi birçok aşamadan geçmektedir. Ürünlerimizin kalitesinin en üst seviyede olması her zaman en önemli hedeflerimizdendir.

Hazırlık Süreci Nasıldır?

Kehribar kolyeler ve kehribar bileklik ürünlerimizde kullandığımız kehribar taşı, çam ağacının reçinesinin fosilleşmesi ile milyonlarca yıl sonucunda oluşmaktadır. Doğadan toplanan tamamen organik olan Baltık Kehribar Taşı Litvanya’daki kehribar ustaları tarafından taşların şekilleri, renk tonları, görüntüsü gibi taşların özelliklerine göre ayrılır. Kehribar taşları ayrıldıktan sonra her taşın arasında bir düğüm olacak şekilde dizilimleri yapılır ve kolye olarak hazırlanır.

Kehribar Kolyelerimizin hepsi %100 Gerçek Doğal Damla Baltık kehribar taşından hazırlanmaktadır. İlk aşamada üretici tarafından testlerden geçirilir ve sertifikalanır. Yerinde yaptığımız testlerden sonra ürünler ithalat yapılarak Türkiye’ye getirilir. Gümrükte gerekli kontroller tamamlandıktan sonra Türkiye’ye giriş yapar. Sonrasında Kuyumcular Odasında bulunan Türkiye Gemoloji Laboratuvarında yapılan testlerle tekrar analiz edilen kehribar kolyeler, GLT onayından sonra satışa çıkartılır.

Türkiye’nin her yerine 1-4 iş günü içerisinde teslimatı için gönderimler yapılmaktadır.

Kehribar taşındaki renkler fosilleşme dönemindeki süreye ve dış kaynakların etkisine bağlı olarak değişir. Baltık Damla Kehribar Kolye ürünlerinin asıl etkisi tamamen doğal olan limonda da bulunan Süksinik Asit’ten gelmektedir. Bu nedenle kehribar taşının özellikleri renge göre değişmemektedir. Estetik olarak hoşa giden ürün seçimi yapılabilir.

Kehribar Kolyelerin Hazırlanması ve Kullanımı

Kehribar Kolye’yi nasıl kullanmalıyım?

Kehribar Kolyeyi ve Kehribar Bilekliği size ulaştıktan sonra akan suda bir dakika kadar yıkamanız ilk kullanım için yeterli olacaktır. Kehribar Kolyeleri 15 günde bir akan su altında tutmanız hem hijyen hem de ürünlerin ömrü için doğru süredir. Ürünlerimizin etkili olması için ten ile temas etmesine mutlaka özen gösteriniz. Tenle temas edecek şekilde kıyafetlerin altında kullanarak da giyebilirsiniz. Kehribar taşı sabun gibi kimyasallarla temas ettiğinde zarar göreceğinden banyoda çıkarılması gerekmektedir.

Daha önceki Kehribar Kolye’nin Faydaları Nereden Geliyor yazımızdan kolyelerin şifalarının nereden geldiğiyle ilgili bilgilere detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Kehribar Kolye ve Kehribar Bilekliklerimizi incelemek ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 12 =