Baltık Kehribar Taşı Nasıl Şifa Sağlar

Baltik Kehribar Tasi Nasıl Sifa Saglar

Kehribar kolyelerin birçok faydası bulunmakta ev kullanımı gittikçe artmaktadır. Kehribar kolyelerde kullanılan kehribar taşıyla ilgili dikkat çeken bilgilerden bir kısmı alttaki şekildedir.

1. Baltık Kehribar taşı fosilleşen ağaç reçinelerinin yüzyıllar içerisinde taşlaşması ile oluşmaktadır.

2. Baltık kehribar taşının en çok bulunduğu ülkeler arasında Litvanya öne çıkmaktadır.

3. Kehribar taşının alternatif tıpta kullanılması antik çağlara kadar uzanır. İsveç’te Nicolaus Copernicus tarafından bitkiler ve kehribar çeşitleri kullanılarak formüller oluşturulmuştur.

4. Modern zamanlarda yapılan araştırmalarda kehribar taşının özelliklerini sağlayan süksinik asidin birçok faydası bulunduğu, vücut direncini arttırdığı, ağrıları azalttığı ve huzur verdiği belirtilmektedir. Nobel ödülü kazanan Robert Kock süksinik asidin birçok faydasının bulunduğunu ve herhangi bir yan etkisi bulunmadığını belirtmiştir.

5. Kehribar taşının elektrostatik özelliklerinin vücut için faydaları bulunmaktadır.

6. Tıp tarihinde çok önemli bir yere sahip olan Hipokrat Baltık Kehribarının tıptaki yararlarından çalışmalarında anlatmıştır.

7. Kehribar hafifdir, bu sayede kehribar kolyeler ve kehriba bileklikler rahatlıkla kullanılmaktadır.

8. Kehribar taşları bulunduğunda birçok farklı şekilde bulunmaktadır. Her kehribar taşı eşsizdir.

9. Kehribar, mineral ve camdan farklı olarak dokunulduğunda sıcak bir his verir.

Kehribar Kolyelerin Ağrılara Faydaları Nelerdir

Kehribar Kolyelerimiz ağrılara yardımcı olması için anneler tarafından tercih edilmektedir. Kolyeler huzur vermesi, rahatlatması, ağrıları azaltması, nazardan koruması ortamdaki negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirmesi ve stresi azaltması için de tercih edilmektedir. Özellikle alternatif tıpta kolyeler kullanılmaktadır.

Kehribar Kolye ve Kehribar Taşı

Hangi Kehribar Taşını Seçmeliyim?

Ürünlerimizin hepsi %100 Gerçek Baltık Kehribar taşından olup A+ kalitede ve sertifikalıdır. Laboratuvar onaylıdır. Menşei Litvanya’dır. Seçimde dikkat edilmesi gereken en önemli etken kehribar kolyelerin baltık kehribar taşından hazırlanmış olması gerekmesidir. Baltık Kehribar Taşı yüksek oranda içerdiği Süksinik Asit nedeniyle şifasıyla alternatif tıpta çokça tercih edilir. Ürünlerimize sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Daha önce paylaştığımız Kehribar Kolyelerin Faydaları yazımızdan detaylı olarak kehribar kolyelerin şifasıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kehribar Kolye ve Kehribar Bilekliklerimizi incelemek ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × one =