Kehribar Kolyeleri Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kehribar Kolyeleri Bebeklerimizde Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Kehribar Kolyeler gün geçtikçe anneler arasında daha popüler hale gelmektedir. Kehribar kolye faydaları ve zarifliğiyle ön plana çıkması nedeniyle tercih edilmektedir. Kolyelerin kullanımında dikkat edilmesi gereken konuları sizin için bir başlık altında toplamak istedik.

Kehribar Kolye’nin Faydaları Öncelikle Nelerdir?

İlk olarak Baltık Kehribar Kolyelerin faydaları nelerden gelmektedir? Bilimsel araştırmalar Baltık Kehribar Taşında alternatif tıpta kullanılan Süksinik Asit bulunduğunu göstermektedir. Ağrıları azaltmaya yardımcı olduğuna inanılmasının yanında ortamdaki negatif enerjiyi düşürdüğü ve huzur verdiği söylenmektedir. Kötü enerjiden koruduğu bilinen bir taş olduğu için nazardan koruması için de çokça tercih edilmektedir.

Kehribar Kolyeleri Nasıl Kullanmalıyız?

Kehribar taşıyla hazırlanan birçok takı bulunmaktadır. En ön plana çıkan takılar kolye ve bilekliklerdir. Özellikle anneler için Küpe, broş, yüzük, gibi birçok farklı takı da kehribar taşıyla hazırlanmaktadır. Damla Kehribar Kolyeler hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılacak şekilde şık olarak tasarlanmakta ve kehribar ustaları tarafından Litvanya’da hazırlanmaktadır.

Kolye ve bilekliklerin kullanımında en önemli dikkat edilmesi gereken konulardan biri sabun ve benzeri kimyasalların kehribar taşına zarar vereceğinden banyoda çıkarılması gerekmesidir. Gerçek Kehribar Kolyeler iyi koşullarda saklandığı ve gerekli bakımı yapıldığı sürece özelliklerini koruyacaktır.

Kehribar Kolyeleri tene değecek şekilde kullanmanızı öneririz. Kolyenin en rahat ve en etkili kullanımı kıyafetin içine gelecek şekilde olmaktadır. Hem el bileğinde hem de ayak bileğinde bilekliklerimiz kullanılabilmektedir. Dilerseniz kolyelerimizi iki kere sararak bileklik olarak da kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise zararlı bir madde olmasa da ürünlerimizde kullanılan taşlar kesinlikle ağza götürülmemelidir, çiğnenmemelidir ve yutulmamalıdır. Uyurken kolye ve bilekliklerimiz çıkarımalıdır.

Günlük Hayatta Kehribar Kolye Kullanımı

Kehribar Kolye Seçimi

Kehribar Kolye seçiminde en önemli olan konu ürünlerin %100 Gerçek Baltık Kehribar Taşından hazırlanmış Laboratuvar onaylı, ve Sertifikalı Kehribar Kolye olması gerekmesidir.

Ürünlerimizin hepsi %100 Gerçek Baltık Kehribar taşından olup A+ kalitede ve sertifikalıdır. Laboratuvar onaylıdır. Menşei Litvanya’dır.

Daha önceki Kehribar Kolye Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Bilgi yazımızdan Kehribarla ilgili detaylı olarak ön plana çıkan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kehribar Kolye ve Kehribar Bilekliklerimizi incelemek ister misiniz?

One thought on “Kehribar Kolyeleri Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 4 =